přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Karlovy Vary City Card » Hlavní hvězdou filmového festivalu bude Richard Gere.

Hlavní hvězdou filmového festivalu bude Richard Gere.

 

29.06.2015

zařazeno v kategorii: Karlovy Vary City Card | autor: Redakce | komentáře: 0

 

Mezinárodní filmový festival se připravuje na svůj jubilejní 50. ročník a už nyní představil některá zvučná jména zahraničních hostů, která budou k vidění ve festivalových ulicích Karlových Varů.

Hlavní hvězdou je významný americký herec Richard Gere, který do Karlových Varů přijede převzít nejvyšší ocenění - Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Dalším významným hostem festivalu bude irský herec, jenž ztvárnil hlavního představitele v adaptaci erotického románu Padesát odstínů šedi Jamie Dornan. Na karlovarský festival se po letech vrátí i herec a držitel ceny z roku 2004 Harvey Keitel, který na letošním ročníku doprovodí nový snímek Paola Sorrentina Mládí (La Giovinezza, 2015), v němž vytvořil hlavní roli společně s Michaelem Cainem.

Tento jedinečný filmový svátek se bude konat od 3. do 11. července 2015 a kromě filmových hvězd nabídne opět spoustu filmů od nejrůznějších režisérů z celého světa, bohatý doprovodný program, koncerty a party konající se po celém městě.

Slavnostní zakončení bude za účasti režisérky Leslye Headlandové uveden hit letošního festivalu Sundance Milenci těch druhých.

Přehled všech vybraných doprovodných akcí spolu s programem filmů naleznete na www.kviff.com.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Karlovy Vary City Card

« zpět na seznam aktualit

 
 
 
KARLOVY-VARY.CZ

Karlovy Vary City Card
Turistické Informační Centrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 777 747 448
E-mail: info@kvcard.cz