přeskočit k navigaci »

Úvod » Kalendář akcí > Jakub Smolík - Tour 60, koncert s kapelou a hosty

Jakub Smolík - Tour 60, koncert s kapelou a hosty

Jakub Smolík - Tour 60, koncert s kapelou a hosty
 

koncert pop a country

Věčný romantik, autor mnoha nesmrtelných hitů, oblíbený zpěvák a výborný vypravěč Jakub Smolík slaví tento rok své životní jubileum – 60 let. Ku příležitosti této události je naplánováno velké koncertní turné, které zavítá i do Karlových Varů.
Koncerty Jakuba Smolíka s kapelou přináší nejen skvělé písničky – na svém kontě má více jak 24 alb, zazní takové hity jako například “Ave Maria”, “Jen blázen žárlí”, “Nejsi má” ale vzhledem k vypravěčskému talentu Jakuba Smolíka také celou řadu zábavných historek nejen z jeho vlastního života. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak samotní hosté koncertu v Karlových Varech – duety s Petrem Kolářem a Ilonou Csákovou, ale také jejich vlastní písničky, budou ozdobou koncertní show a přispějí k vytvoření neopakovatelné atmosféry.

V Karlových Varech se můžete těšit i na třetího, velmi speciálního hosta nebo spíše hosty dva, kterými jsou Miloš Pokorný a Roman Ondráček neboli legendární duo Těžkej Pokondr, jejichž populární písničky skvěle doplní atmosféru tohoto výjimečného večera.

K jakékoliv vstupence si můžete zakoupit také vstupenku na VIP autogramiádu Jakuba Smolíka, která se uskuteční hodinu před samotným koncertem v uzavřených prostorách Hotelu Thermal. Součástí VIP autogramiády je i drobné občerstvení. Vstupenky na VIP autogramiádu jsou ve velmi omezeném množství.

Účinkují: Jakub Smolík, Petr Kolář, Ilona Csáková a Těžkej Pokondr

Datum a čas: 9. 11. 2019, 19.00 hod.

Město: Karlovy Vary

Místo: Hotel Thermal, velký sál.

Prodej vstupenek: https://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=objednavka&prog=238767

 
datum: 9.11.2019
typ akce: Koncerty
město: 36001 Karlovy Vary
místo: Spa Hotel Thermal - Velký sál
pořadatel: SPA HOTEL THERMAL ****
reservation@thermal.cz
vložil: Karas
čas konání: 19:00

« zpět na seznam akcí

 
 
 
KARLOVY-VARY.CZ

Karlovy Vary City Card
Turistické Informační Centrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 777 747 448
E-mail: info@kvcard.cz